PELĖSIŲ VALIKLIS BIO-CLEANER

• Padengimas – skiesti vandeniu 1:10
• Tara – 1 l

Paskirtis

Vienkomponenčiai bespalviai silikatiniai gruntavimo dažai su kalio stiklo rišikliu. Stipriai chemiškai su pagrindu sukimbantys gruntavimo dažai suvienodina ir sumažina pagrindo įgeriamumą ir sustiprina paviršių. Tinka labai įgeriantiems paviršiams (pvz., kalkiniam tinkui, senam kalkiniais dažais dažytam paviršiui). Gruntinių dažų sluoksnis pagerina paviršiaus atsparumą drėgmei ir sumažina apdailos dažų sąnaudas. Dažai yra labai laidūs vandens garams, o naudojant juos kartu su mineraliniais apdailos dažais „Silikat“, užtikrina gerą fasado atsparumą atmosferos poveikiui. Tinka ir istoriniams pastatams. Naujiems ir kalkiniais arba silikatiniais dažais dažytiems porėtiems mineraliniams paviršiams. Tinka kalkinio, kalkinio cementinio ir cementinio tinko paviršiams, betonui bei mūrui iš šalčiui atsparių silikatinių ir molinių plytų dažyti. Netinka organiniais dažais (pvz., emulsiniais) dažytiems mineraliniams paviršiams, taip pat gipsiniams ir mediniams paviršiams.

Naudojimo rekomendacijos

Pelėsių valymas nuo paviršiaus prieš dažymą. Apipelijusį paviršių valykite neskiestu plovikliu „Bio-Cleaner“. Plovikliu ištepkite paviršių šepečiu, plačiu teptuku arba kempine, didesnius paviršius nupurkškite. Tepkite valiklį ant paviršiaus iš apačios į viršų. Leiskite tirpalui veikti 5–10 min., paskui nutrinkite paviršių šepečiu ir kruopščiai perplaukite švariu vandeniu. Ant paviršiaus turi nelikti ploviklio likučių. Paviršių perplaukite vandeniu nuo viršaus žemyn. Reikia saugoti, kad ploviklio neįsigertų į paviršių, nes vėliau jis gali pažeisti naują dažų sluoksnį. Reguliarus paviršiaus valymas. Vonios kambariams, skalbykloms, maisto pramonės įmonių ir kitoms patalpoms, kur yra palankios sąlygos augti pelėsiams, reguliariai plauti rekomenduojama naudoti ploviklio „Bio-Cleaner“ ir švaraus vandens tirpalą, paruoštą santykiu 1:10. Tinkama paviršiaus priežiūra naudojant šio ploviklio tirpalą padeda apsaugoti jį nuo pelijimo.

Sveikata ir sauga

Laikykitės darbo saugos reikalavimų, dirbkite su apsauginiais drabužiais, pirštinėmis ir akiniais. Pabaigus darbą, reikia gerai uždaryti indą. Neišpilkite gaminio į kanalizaciją ir vandens telkinius. Skystus likučius reikia išvežti į pavojingų medžiagų surinkimo punktą; atiduoti perdirbti galima tik visiškai ištuštintą tarą.