Dinitrol

ML DINITROL ANTIKOROZINĖ PRIEMONĖ

Antikorozinė priemonė uždaroms ertmėms.  Labai skvarbi ir patikima apsauginė antikorozinė danga, išstumia drėgmę, gerai drėkina dalinai surūdijusį paviršių. Naudojama naujų ir naudotų automobilių uždarų ertmių ir sunkiai pasiekiamų vietų, kurių neįmanoma iki galo išvalyti ir pašalinti drėgmę (slenksčių, durelių, suvirinimo siūlių, lonžeronų ir kt.) padengimui. Jos sudėtyje yra mineraliniai tepalai, vaškai, tirpikliai ir korozijos inhibitoriai. 
    Danga dengiama ant švaraus ir sauso paviršiaus, atspari temperatūros svyravimams (nenuteka ir nesutrukinėja). Išdžiūvus, susiformuoja ilgalaikė, vaškinga, gelsvos spalvos korozijos procesą stabdanti plėvelė. Rekomenduotinas dangos storis – 10µm. Tinka bet kokiems gaminiams iš metalo apsaugoti nuo korozijos ilgalaikio saugojimo ir transportavimo metu.     
     Gali būti purškiama beoriniu, oriniu būdu arba tepama. Prieš purškiant, balionėlį gerai sukratyti. Po naudojimo balionėlį apversti ir truputi papurkšti. Džiūvimo laikas iki 1-2 val. 
Pakuotė: 500 ml (aerozolis), 1 L, 5 L, 60L

482 VAŠKAS DUGNUI

   DINITROL® 482 Universal UBS  yra tiršta, tiksotropinė antikorozinė medžiaga, skirta ilgalaikei dugno apsaugai nuo korozijos ir mechaninio poveikio. Medžiaga labai gerai sukimba su dažytais ir nedažytais metalo paviršiais, suformuoja sausą, vaškingą, juodos spalvos plėvelę, kuri yra atspari aukštoms temperatūroms ir išlieka elastinga net ir žemoje temperatūroje. Naudojama transporto priemonių dugno apsaugai nuo korozijos. Medžiagos savybės užtikrina paprastą, ekonomišką ir švarų išpurškimą. Purškiama orinio žemo slėgio purškimo įranga, pvz. DINITROL UBE purkštuvu. Gali būti purškiama ir beorio aukšto slėgio įranga.   Spalva: Juoda .

479  DINITROL ANTIKOROZINĖ PRIEMONĖ

Tiršta, tąsi antikorozinė medžiaga, kuri suformuoja labai patvarią, elastingą, atsparią nusidėvėjimui (abrazyvų poveikyje) bei triukšmą slopinančią plėvelę. Medžiaga pasižymi ypatingu mechaniniu patvarumu ir labai geru sukibimu, visiškai nelaša, kas leidžia dengti storu sluoksniu, išlieka elastinga ir esant žemoms temperatūroms. 
Skirtas automobilio dugno, ratų arkų, slenksčių išorinių paviršių apsaugai nuo korozijos bei abrazyvinio poveikio, o taip pat slopinti triukšmą automobilio salone. 
 Tepamas naudojant teptuką arba glaistyklę. Rekomenduojama prieš tepant DINITROL® 479 padengi visą paviršių antikorozine medžiaga DINITROL® ML.  Spalva: Juoda  Plėvelės tipas: Elastinga 

 RC 900 ROST-OFF PRIMER RŪŽIŲ SURIŠĖJAS

Rūdžių surišėjas, antikorozinė danga ir gruntas vienu metu. Rūdys  neutralizuojamos. Su plienu ir rūdimis sudaro vieną metalo organišką plieno junginį. Šis juodas, labai kompaktiškas ir atsparus apsauginis sluoksnis užtikrina ilgalaikį antikorozinį poveikį. Dėka epoksidinės dervos priedo – tai t.p. ir gruntas. 
    Naudojamas ten, kur yra rūdžių ant plieno iš vidaus ir išorės. Pašalinti likusias rūdis, tepalaus, nešvarumus ir į rūdis pavirtusius dažų likučius. Nuimti arba nuplauti rūdžių dulkes. Purškimo atstumas 25 cm. Galimas tam tikru atveju skiedimas 10% acetonu, įprastu atveju nebūtina.Temperatūra naudojant: aerozolis nemažiau 100C. Darbo įrankius valyti universaliais skiedikliais.Tolesniems darbams gruntavimas nebereikalingas. Visiškai sukietėjus apsauginiam sluoksniui, iš karto galima dėti kitas medžiagas. 
   DINITROL® RC 900 ROST-OFF PRIMER ekologiškai beveik nekenksmingas. Neturi savo sudėtyje sunkiųjų metalų (švino, cinko, chromatų) ir stiprių organinių rugščių. Neturi stipraus kvapo. 

4941 ANTIKOROZINĖ DANGA

 

Tiršta, juodos spalvos, tiksotropinė antikorozinė danga. Išgaravus tirpikliui susiformuoja elastinga, vaškinga, slopinanti triukšmą ir labai atspari mechaniniam smėlio, skaldos, druskos ir kt. poveikiu, plėvelė.  Danga gerai prilimpa prie paviršiaus, atspari temperatūros svyravimams (nelaša, nenuteka ir nesutrukinėja), išlaiko visas savybes dažymo ar džiovinimo kamerose. 
 Skirta naujų ar naudotų automobilių antikorozinei dugno ir ratų arkų apsaugai. Be to, naudojama kaip laikina apsauginė atsarginių dalių, detalių, įrangos, metalinių konstrukcijų danga, esant ypač nepalankioms sandėliavimo ar transportavimo salygoms. Puikiai sukimba su dažytais ar sena antik. danga dengtais paviršiais. Neveikia gumos, plastiko, lakuotų ir dažytų, cinkuotų paviršių.  Danga dengiama ant švaraus ir sauso paviršiaus, naudojant rankinę ar pusiauautomatinę beorio purškimo įrangą. Dangos storis – 300-500 µm (tirpikliui išgaravus). 
Prieš dengiant, seną antikorozinę dangą rekomenduotina padengti skvarbiu antikoroziniu preparatu.  
Pakuotė: 500 ml (aerozolis), 1 l, 5 l, 60l, 208 l 

8510 SIDABRO DAŽAI

 

Greitai džiūstantys sidabro akrilo dažai, geras dengiamumas, neteka. Didelis pigmento kiekis užtikrina gerą dažų sluoksnio atsparumą išblukimui. Aerozolinė pakuotė garantuoja paprastą panaudojimą tiek automobilio priežiūrai (pvz. ratlankių dažymui) tiek ir buityje. Išdžiūvusi dažų plėvelė atspari naftos produktams. 
   Panaudojimas: Paviršius turi būti sausas, švarus, be dulkių ir rūdžių. Seni atstoję dažų sluoksniai pašalinami, o sukibę – pašiurkštinami. Porėtus paviršius tokiu kaip medis, būtina glaistyti, kad dažų tirpiklis neįsigertų į paviršių. Dažnai glaistymą gali pakeisti plonas sluoksnis dažų DINITROL® 8510 , kurie užpildo akytą paviršių. Nėra būtinybės gruntuoti ar glaistyti neporėtų paviršių. Kruopščiai sukratyti indelį (1-2 min.). Tara 400ml

485 SKAIDRI ANTIKOROZINĖ DANGA

Skaidri, tiršta antikorozinė danga. Išgaravus tirpikliui, susiformuoja tvirta, elastinga, vaškinga, ir atspari mechaniniam smėlio, skaldos, druskos ir kt. poveikiui, plėvelė. 
   Danga gerai prilimpa prie paviršiaus, atspari temperatūros svyravimams (nelaša, nenuteka ir nesutrukinėja), išlaiko visas savybes dažymo ar džiovinimo kamerose. 
 Skirta naujų ar naudotų automobilių, autobusų ir sunkvežimių antikorozinei apsaugai (plotams po vidaus kilimėliais, bagažinės ar variklio skyriaus vidinės sienelės ir pan.) Puikiai sukimba su dažytais ar sena antik. danga dengtais paviršiais. Neveikia gumos, plastiko, lakuotų ir dažytų, cinkuotų paviršių. Tinka naudoti gaminių iš metalo, instrumentų ir kt. laikinai antik. apsaugai, jų sandėliavimo ar transportavimo metu, bei kaip laikina automobilio išorinių paviršių apsauga žiemos periodu nuo druskos. 
Danga dengiama ant švaraus ir sauso paviršiaus, naudojant rankinę, pusiauautomatinę beorio ar orinio purškimo įrangą. Dangos storis 10 – 50 µm. 

443 APSAUGINĖ CINKO DANGA

   DINITROL® 443 ZINC yra antikorozinė, apsauginė cinko danga, naudojama automobilio kėbului, varžtams, ratlankiams, galvaniniu būdu dengtoms detalėms, suvirinimo vietoms, dviračiams ir valtims apsaugoti nuo korozijos ir mechaninių pažeidimų . 
   Danga dengiama ant švaraus, nuriebalinto ir sauso paviršiaus, atspari temperatūros svyravimams. Išdžiūvus, susiformuoja ilgalaikė, pilkos spalvos plėvelė, kuri užtikrina tokią pat apsaugą nuo korozijos, kaip ir cinko danga, gauta galvaninio cinkavimo būdu. Cinkas, kurio preparate yra daugiau nei 95% sąveikauja su metaliniu paviršiumi, sudarydamas vienalytę plėvelę. Padengtos vietos gali būti dažomos įprastais dažais.  Prieš purškiant balionėlį gerai sukratyti. Purkšti iš 20-30 cm atstumo. Po naudojimo balionėlį apversti ir truputi papurkšti. Džiūvimo laikas iki 30 min.  Pakuotė: 500 ml (aerozolis) 

444 APSAUGINĖ CINKO DANGA

 

   DINITROL® 444 Zincprime yra antikorozinė, ilgai efektyvi, greitai džiūstanti, apsauginė cinko danga tinkanti visiems metalams. Medžiagoje naudojamas junginys iš gryno cinko ir aliuminio pigmentų, kitaip negu gryno cinko junginiai, padaro šį produktą saugų naudoti, bei spalviškai tinkantį galvanizuotiems paviršiams.  Naudojama purškiant. Trumpas purškimas sukuria 20-30 µm apsauginį sluoksnį. Naudojamas kėbuliniams darbams, galvaninėms dangoms pataisyti, suvirinimo ar gręžimo vietoms, kaip gruntas paviršiams kuriuos veiks vanduo ar oras, kaip pagrindinė apsauga nuo korozijos ir mechaninių pažeidimų.    Prieš purškiant  balionėlį gerai sukratyti. Purkšti iš 20-30 cm atstumo. Po naudojimo balionėlį apversti ir truputi papurkšti. Džiūvimo laikas iki 30 min. Danga dengiama ant švaraus, nuriebalinto ir sauso paviršiaus. Išdžiūvus, susiformuoja ilgalaikė, šviesiai pilkos spalvos plėvelė, kuri užtikrina tokią pat apsaugą nuo korozijos, kaip ir cinko danga, gauta galvaninio cinkavimo būdu.  Cinkas, kurio preparate yra daugiau nei 95% sąveikauja su metaliniu paviršiumi sudarydamas vienalytę plėvelę. Padengtos vietos gali būti dažomos purškiant sintetinius dažus po 20-30 min. Jeigu dažai tepami tai po ~1h. Agresyvius (nitro celiuliozės, chloro ir t.t. pagrindo) dažus užpurkšti plonais sluoksniais. Teptuku juos galima užnešinėti po ~24h.   Spalva: šviesiai pilka