Pinotex Solar Terrace & Wood Oil

Labai atspari atmosferos poveikiui apsauginė vandeninė medienos alyva. Alyva giliai įsigeria į medieną ir saugo, kad į ją nesiskverbtų drėgmė, todėl mediena neskilinėja. Dėl alyvoje esančio vaško alyvuotas paviršius dar geriau atstumia vandenį ir nešvarumus. Alyvoje yra nuo pelėsių saugančių veikliųjų medžiagų ir UV spindulių poveikį mažinančių filtrų, tad paviršių alyvuoti reikia rečiau.

Naujai ir anksčiau apsauginiu gruntu arba apsaugine alyva padengtai spygliuočių medienai (pušies, eglės, kedro, maumedžio), giliai įmirkytai medienai ir kietesnių rūšių medienai – terasoms, laiptams, sodo baldams, pertvaroms, fasadams (taip pat rąstiniams) ir kitiems lauke esantiems paviršiams alyvuoti.

Blizgumas – Matiniai
Padengimas – 8-10 m2/L priklausomai nuo medienos tipo
Džiūvimo laikas – 12 h
Antras sluoksnis po 12 h
Sluoksniai – 2

Pinotex Terrace & Wood Oil

Gerai įsigerianti, atmosferos poveikiui atspari apsauginė medienos alyva dekoratyvinei naujų ir anksčiau alyvuotų medinių paviršių apdailai ir apsaugai. Alyva „Pinotex Terrace & Wood Oil“ atstumia vandenį ir nešvarumus, pagerina atsparumą dėvėjimui, išsaugo ir išryškina natūralią medienos tekstūrą. Sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių nuo pelėsių ir dumblių.

Blizgumas – Matiniai
Padengimas – 10-13 m2/L priklausomai nuo medienos tipo
Džiūvimo laikas – nekimba dulkės po 6 h
Kitą sluoksnį galima dengti po 12 h
Sluoksniai – 2

Pinotex Terrace & Wood Cleaner

Ploviklis seniems ir nešvariems giliai įmirkytiems ir neįmirkytiems mediniams paviršiams plauti ir atnaujinti. Pašalina nuo paviršiaus ploną alyvos arba medienos apsaugos priemonės sluoksnį ir šiek tiek suirusį ir papilkėjusį medienos sluoksnį. Norint pašalinti storesnį medienos priežiūros priemonės sluoksnį, reikia
naudoti švitrinį popierių arba pakartotinai apdoroti paviršių „Pinotex Terrace Cleaner“ plovikliu.

Anksčiau medienos apsaugos priemonėmis apdorotiems giliai įmirkytiems arba neįmirkytiems paviršiams lauke – terasoms, platformoms, laiptams, sodo baldams.

Blizgumas – Visiškai matiniai
Padengimas – 10-15 m2/L
Sluoksniai – 1