Impregnantas medienai PRO.DECO

Trumpas aprašymas: Medienos impregnavimo – dekoravimo priemonė su vaško priedais. Vandeninės – akrilinės dispersijos pagrindu.

Naudojimo sritis: medinių paviršių (lauko pavėsinių, tvorų, vartų ir kitų sodo architektūros elementų) impregnavimui. Vidaus ir lauko darbams.

Savybės: produkto sudėtyje esantis vaškas suteikia impregnuojamai medienai apsaugą nuo drėgmės ir kitų atmosferinių veiksnių taip neleisdamas susidaryti reikalingoms sąlygoms mikroorganizmams augti. Gerai dengia, giliai įsigeria į impregnuojamus paviršius. Silpno, specifinio kvapo.

Paviršiaus paruošimas: pagrindas turi būti sausas ir švarus. Medienos drėgnumas negali būti didesnis nei 15%. Prikibimą mažinančias medžiagas – riebalus, dulkes ir kitus likučius nuvalyti. Mikroorganizmus (kerpes, samanas) pašalinti tam skirtomis cheminėmis valymo priemonėmis.

Darbo sąlygos: pagrindo ir aplinkos temperatūra darbo ir džiūvimo metu turi būti ne žemesnė kaip +5°C, optimalios darbo sąlygos yra esant +20°C temperatūrai ir 65% santykiniam oro drėgnumui. Neturėtų būti dirbama tiesioginiuose saulės spinduliuose, pučiant vėjui ar lyjant.

Naudojimas: prieš naudojimą impregnantą gerai išmaišyti. Impregnuojamam plotui naudoti vienos partijos impregnantą. Skirtingų partijų impregnantą sumaišyti vienoje talpoje ir iš karto impregnuoti visą plotą nuo kampo iki kampo. Tokiu būdu bus išvengiama skirtingų atspalvių. Rekomenduojama tepti teptuku arba šepečiu impregnantą gerai įtrinant į paviršių 1 – 2 sluoksniais. Norint išgauti intensyvesnę, tamsesnę spalvą, rekomenduojame impregnantą tepti dviem sluoksniais. Tepti kitą sluoksnį galima tik išdžiūvus pirmajam (po 3-6 val).

Džiūvimo trukmė: kai oro temperatūra +20°C ir santykinis oro drėgnumas 65%: nelimpa po 1val., pilnai išdžiūsta per 12 – 24 val.

Sąnaudos: 17 – 18 m²/l (tepant vienu sluoksniu).