NOVAKOR

Antikorozinis metalo gruntas, matinis

Apsauga nuo korozijos, atmosferos salygomis eksploatuojamiems plieniniams paviršiams. Turi efektyvių antikorozinių priedų, atsparūs atmosferos poveikiui. Skirtas gruntuoti metaliniams paviršiams, eksploatuojamiems atmosferos sąlygomis, prieš dengiant juos alkidiniais ir uretanalkidiniais dažais: Pentaprim, Pentatop Universal, Pentalux T, Neosprint 30, URF-1128 arba Rialkid.

* Sunaudojimas – 10-12,5 m2/l
* Visiškai išdžiūsta po 5 h

GF-021

Alkidinis metalo gruntas

Naudojamas siekiant apsaugoti nuo korozijos atmosferos sąlygomis eksploatuojamus plieninius paviršius, prieš dažant juos alkidiniais ir uretan-alkidiniais emaliais.

Prieš naudojant gruntą reikia rūpestingai išmaišyti. Jeigu reikia galima iki darbinio klampumo atskiesti ksilolu, solventu, tirpikliai SOLVEKS arba SOLVEKS SPRINT: 0-5% pagal tūrį – dengiant voleliu ar teptuku. Gruntuoti pulverizacijos metodu galima tik pramoninės gamybos ir dirbtuvių dažymo baruose. Dažomas paviršius turi būti nuvalytas nuo nešvarumų, korozijos produktų (rūdžių) ir nuriebalintas. Sausi ir švarūs paviršiai gruntuojama 1÷2 sluoksniais teptuku, voleliu, pulverizatoriumi ar beorės pulverizacijos įrenginiu (tūtos skersmuo 0,011”÷0,017”). Aplinkos oro ir dažomo paviršiaus temperatūra turi būti ne žemesnė už +50С ir santykinė drėgmė ne didesnė už 85%.

* Džiūvimo trukmė – 5 val.
* Sunaudojimas – 10-12.5 m²/l