panorama

• Blizgumas – Pusiau blizgūs
• Padengimas – 8 m²/l
• Džiūvimo laikas – 2 val.
• Sluoksniai – 2
• Tara – 1 ir 2,5 l

Paskirtis

Labai atsparūs atmosferos poveikiui vandeniniai langų ir durų dažai. Šiais dažais patogu dažyti, jie gerai išsilygina ir nenuteka. Greitai džiūsta, todėl per darbo dieną galima nudažyti du sluoksnius. Gerai dengia, beveik bekvapiai, padengia paviršių lygia, lengvai valoma plėvele. Dėl unikalios sudėties geriau išlaiko blizgesį ir atspalvį negu tradiciniai langų dažai. Dažus galima tonuoti pasteliniais atspalviais; jų sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių dažytą medieną nuo pelijimo. Mediniams langų rėmams, durims, durų staktoms ir lentjuostėms dažyti.

Naudojimo rekomendacijos

Naują medinį paviršių pirmiausia įmirkykite 1 sluoksniu apsauginio medienos grunto „Pinotex Base“. Jo sudėtyje yra veikliųjų medžiagų, saugančių medieną nuo puvimo. Prieš toliau apdorojant, įmirkyta mediena turi džiūti mažiausiai 24 valandas. Tada nugruntuokite paviršių 1 dažų „Domus Base“ sluoksniu ir palaukite, kol gruntas pakankamai išdžius. Paviršių dažykite 2 dažų „Panorama“ sluoksniais. Prieš dažant kitą sluoksnį, ankstesnis sluoksnis turi būti gerai išdžiūvęs. Paviršių reikia dažyti be pertrūkių; pertrūkius galima daryti tik kampuose. Ypač kruopščiai nudažykite medinių detalių galus ir kraštus, nes per juos drėgmė į medieną patenka greičiausiai. Dažai paruošti naudoti; prieš naudojimą juos reikia kruopščiai išmaišyti.

Sveikata ir sauga

Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje. Saugotis, kad nepatektų į akis, ant odos ar drabužių.Dirbkite gerai vėdinamoje patalpoje. Pabaigę dažyti, gerai uždarykite dažų indą. Prieš plaudami darbo įrankius, pašalinkite nuo jų dažų likučius. Neišpilkite gaminio į kanalizaciją ir vandens telkinius. Skystus dažų likučius reikia išvežti į pavojingų medžiagų surinkimo punktą; atiduoti perdirbti galima tik visiškai ištuštintą tarą.

EPOLAN

• Blizgumas – Pusiau blizgūs
• Padengimas – 6-8 m²/l
• Džiūvimo laikas – 1-2 val.
• Sluoksniai – 2
• Tara – 1 ir 5 l

Paskirtis

Lengvai dažomi, gerai dengiantys vandeniniai grindų dažai. Padengia paviršių elastinga, vidutinėms mechaninėms apkrovoms atsparia plėvele. Greitai džiūsta, įprastinėmis sąlygomis kitą sluoksnį galima dažyti praėjus porai valandų po pirmo sluoksnio nudažymo. Galima tonuoti įvairiais atspalviais – ir šviesiais, ir tamsiais. Nauji ir anksčiau dažyti mediniai ir betoniniai paviršiai bei asfaltas.

Naudojimo rekomendacijos

Anksčiau nedažytą paviršių 1 kartą nugruntuokite dažais „Epolan“, į kuriuos įpilta 20% švaraus vandens. Patalpose esančius medinius paviršius galima gruntuoti ir tirpikliniais gruntavimo dažais „Master Base“. Paviršių dažykite neskiestais dažais „Epolan“ 1–2 sluoksniais. Dažai paruošti naudoti; prieš naudojimą juos reikia kruopščiai išmaišyti. Prieš dažant kitą sluoksnį, ankstesnis sluoksnis turi būti gerai išdžiūvęs. Lentines grindis dažykite išilgai lentų. Dėti sunkesnius daiktus ir kloti kilimus ant grindų rekomenduojama tik praėjus 4–6 dienoms po dažymo.

Sveikata ir sauga

Baigę darbą, gerai uždarykite indą. Prieš plaudami darbo įrankius, pašalinkite nuo jų gaminio likučius. Neišpilkite gaminio į kanalizaciją ir vandens telkinius. Skystus likučius reikia išvežti į pavojingų medžiagų surinkimo punktą; atiduoti perdirbti galima tik visiškai ištuštintą tarą.